Lampy solarne

W ofercie posiadamy najnowszej generacji lampy solarne, które znajdują zastosowanie w oświetleniu ulic, chodników, przejść dla pieszych, przystanków autobusowych, ścieżek rowerowych, boisk piłkarskich i innych obiektów infrastruktury sportowej, a także terenów rekreacyjnych (parków, skwerów, placów zabaw). Mogą również zostać wykorzystane podczas oświetlenia większych obszarów, takich jak: duże magazyny, obiekty handlowe czy rozległe place budowy.

Solarne lampy led charakteryzują się dużą mocą, a przy tym niską ceną. Wszystkie wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe, które nie wymagają tak intensywnego ładowania i kumulują odpowiednią ilość energii, zapewniając przy tym efektywne świecenie przez całą noc (nawet do 16 godzin stałego użytkowania). Lampy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Są solidne i trwałe, a ponadto odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu solarne oświetlenie ulic jest bardzo wydajne. Trwałość zastosowanych materiałów wynosi co najmniej 25 lat (znacznie więcej niż w przypadku lampy tradycyjnej), a cała technologia wykorzystana w naszych produktach jest stosowana na świecie od niespełna 3 lat.

Oferta ledowych lamp solarnych

Polecamy Państwu następujące ledowe lampy solarne:

 • seria STREET – najlepsze lampy do oświetlania dróg i ścieżek rowerowych, wyposażone w pilota do zdalnego starowania i czujnik ruchu,
 • seria ATLAS – lampy wyposażone w czujniki ruchu, idealne zarówno na drogi, jak i dziedzińce czy deptaki,
 • seria NAVI – innowacyjne lampy z panelem kierunkowym, mogą być także wyposażone w turbinę wiatrową, czy kamerę 4G, są idealne do oświetlania każdego rodzaju terenu, niezależnie od otoczenia,
 • seria TYTAN – lampy dedykowane oświetleniu boisk, unikalne, intensywne natężenie światła wraz ze sterowaniem pilotem gwarantuje możliwość korzystania z infrastruktury sportowej nawet w późnych godzinach nocnych,
 • seria PLAZA – wyjątkowe lampy o niepowtarzalnym kształcie przeznaczone do oświetlania terenów rekreacyjnych, np. placów zabaw czy siłowni plenerowych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty mają wmontowany panel solarny w oprawie. Dzięki temu wyglądają bardzo estetycznie, a dodatkowo nie są narażone na kradzieże w porównaniu z lampami z panelem zewnętrznym i akumulatorem żelowym wkopywanym w ziemię.

Zalety stosowania ulicznych lamp led

Do największych zalet ulicznych lamp led hybrydowych należy zaliczyć fakt, iż działają one na zasadzie darmowego oświetlenia solarnego, bez wykorzystania zewnętrznego źródła zasilania (prądu elektrycznego z sieci). Jest to więc rozwiązanie zapewniające bardzo niskie koszty eksploatacji. Ważny jest również fakt, że produkty te są wielorazowe i umożliwiają wielokrotną instalację w przypadku zmiany oświetlanego obszaru. Ich montaż jest mało skomplikowany, dzięki czemu można go wykonać w szybkim czasie. Kolejnym atutem oferowanych przez nas systemów solarnych latarni ulicznych jest możliwość oświetlania dowolnego terenu w wybranej przez klienta lokalizacji. Dzięki zastosowaniu paneli solarnych nasze lampy mogą zostać ustawione w miejscach, gdzie zwykłe lampy zasilane energią elektryczną nie miałby racji bytu.

Inne zalety oferowanych przez nas produktów to:

 • bardzo duże natężenie światła – nawet do 16 000 lumenów,
 • długi czas świecenia – nawet przez 4 noce podczas pochmurnej pogody,
 • wyposażone  w czujniki ruchu – silniejszy strumień światła po wykryciu ruchu do 15 m w każdym kierunku,
 • szybka realizacja ze względu na niewielkie formalności (montaż naszych lamp nie wymaga pozwolenia na budowę),
 • bezpieczeństwo i wygoda użytkowania,
 • technologia przyjazna dla środowiska. 

Ceny solarnych lamp ulicznych

Na cenę solarnych lamp ulicznych montowanych przez gminy czy prywatnych przedsiębiorców w swoich zakładach pracy ma wpływ kilka ważnych czynników. Wszystko zależy od ilości lamp, których zadaniem będzie oświetlenie wybranego obszaru. Na ilość produktów ma oczywiście wpływ wielkość oświetlanego terenu. Do ceny lamp należy doliczyć również koszty montażu wykonanego przez pracowników naszej firmy. Całościowe ceny ulicznych lamp ledowych ustalane są więc indywidualnie po konsultacji z klientem.

Przed zakupem specjalnie dla Państwa oferujemy możliwość darmowego testowania wybranego egzemplarza naszej lampy do 3 miesięcy. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami i potwierdzić zainteresowanie tą formą oferty.

Oferta specjalna!

Przed zakupem specjalnie dla Państwa oferujemy możliwość darmowego testowania wybranego egzemplarza naszej lampy do 3 miesięcy. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami i potwierdzić zainteresowanie tą formą oferty.