Przedstawiciel Handlowy – instalacje solarne – Cały kraj

4 000 zł/mies.

Pełny etat
Typ umowy: Samozatrudnienie

Jesteśmy dynamiczną firmą oferującą oświetlenie solarno-ledowe. Produkty, które sprzedajemy są oparte o najnowsze technologie, co wiąże się z dużym zapotrzebowaniem rynku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby z pasją i wyobraźnią na stanowisko:
Przedstawiciela Handlowego na terenie następujących województw:

Podlaskie:
Zachodniopomorskie:
Łódzkie:

KORZYŚCI Z ZATRUDNIENIA W NASZEJ FIRMIE

  • możliwość współtworzenia rynku oświetleniowego i fotowoltaicznego w dynamicznej firmie
  • niekorporacyjna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielność w ustalaniu godzin pracy

JASNE OCZEKIWANIA

  • mile widziane doświadczenie bądź zainteresowanie branżą OZE lub elektroenergetyczną
  • motywacja do pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność długofalowego zarządzania relacjami oraz negocjacji
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie

PRZEJRZYSTY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie odbiorców
  • obserwacja oraz analiza rynku
  • regularne wizyty u potencjalnych i obecnych Klientów w celu badania potrzeb i rozwoju biznesu
  • przeprowadzanie prezentacji produktów
  • prowadzenie korespondencji handlowej, przygotowywanie ofert i kalkulacji handlowych

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia prowizyjnego, uzależnionego od wyników
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia
  • cykliczne spotkania integracyjne pracowników firmy
  • umowa na podstawie własnej działalności

Prosimy pamiętać, aby w CV umieścić klauzulę RODO:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solumen sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”